אירועים פרטיים

אירוע מוצלח עומד על שלושה תנאים הכרחיים: אוכל טוב, שתייה איכותית ומוזיקה שעושה טוב על הלב ושמח בנשמה. כל אחד יודע שאירועים מוצלחים קשורים בקשר ישיר למוזיקה מצוינת, לכן אל תתפשרו על פחות מאירוע בלתי נשכח.

לוטם, זמרת יוצרת – אמנית במה, מופיעה על במות מזה שנים רבות, מתוך אהבה אמתית ותשוקה גדולה למוזיקה, לבמה ואירועים המקרבים לבבות ומשמחים אנשים. יחד עם ההרכב המוזיקלי שלה, מופיעה לוטם על במות גדולות ואולמות אירועים ברחבי הארץ כמו גם על במות פרטיות באירועים פרטיים בארץ ובחו"ל.

האירוע שלכם לא חייב להיראות או להישמע כמו של כולם, אתם יכולים ליצור לאירוע שלכם פן אישי יותר, על ידי הופעה חיה וסוחפת של להקה מקצועית ובראשה זמרת בעלת קול חם ומלטף. בין אם מדובר בחתונה, בר או בת מצווה, חגיגות יום הולדת עגול או כל אירוע חשוב אחר, הופעה מוזיקאלית מגוונת, ללא ספק תשדרג אותו ותהפוך את האירוע שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

עם רפרטואר עשיר ומרשים, מופיעה לוטם עם או בלי ההרכב המוזיקלי שלה, עם מיטב קאברים ושירים מקוריים הפרוסים על פני 12 שפות מכל הזמנים, לבחירת מארגני האירוע.

עם ניסיון רב על הבמות, מתאימה לוטם את המופעים שלה לאופי האירוע והקהל שלכם – קבלת פנים רומנטית ונעימה, הופעה מרכזית מקפיצה ומרקידה ושלל מופעי תרבות מרגשים, הם רק חלק מהמופעים של לוטם, המתאימים לכל גיל ולכל אירוע.

חולמים על שיר מרגש שילווה את הכניסה שלכם לחופה? הופעה מקפיצה ואנרגטית שתרקיד את האורחים שלכם על הרחבה? לוטם מגשימה לכם חלומות מוזיקאליים בספרדית, פורטוגזית, איטלקית, אנגלית, עברית ועוד שלל שפות, אשר יעניקו לאירוע שלם גוון קסום ומקורי במיוחד.